gladir-u-skladi-monako-zdobuv-odinadtsyatu-pospil-peremogu-v-lizi-chempioniv

Гладир у складі "Монако" здобув одинадцяту поспіль перемогу в Лізі чемпіонів

• 9068 переглядiв

КИЇВ. 17 січня. УНН. Клуб атакуючого захисника збірної України з баскетболу Сергія Гладиря “Монако” продовжив переможну ходу в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів ФІБА, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

Команда нашого снайпера вдома перемогла італійський “Динамо Сассарі” з рахунком 87:55, а Гладир, вийшовши у стартовій п’ятірці, відіграв 20 хвилин, набрав 11 очок (1/2 двоочкових, 2/6 триочкових, 3/3 штрафних), зробив 6 підбирань і 1 блок-шот при 3 втратах і 3 фолах.

Таким чином, команда українця залишається єдиним колективом турніру, який досі не зазнав жодної поразки.

Варто відзначити, що в іншому матчі групи А литовський “Ювентус” форварда збірної України Максима Корнієнка переміг російський “Єнісей” — 81:73. Гравець збірної України відіграв 11 хвилин, за які встиг відзначитися 3 очками (0/2 двоочкових, 1/3 триочкових) і 3 підбираннями (1 в атаці) при 4 фолах.

Додамо також, команда українця наразі посідає 7-е місце в групі з 3 перемогами в 11 поєдинках.