gladir-dopomig-monako-vigrati-somiy-pidryad-match-u-frantsiyi

Гладир допоміг "Монако" виграти сьомий підряд матч у Франції

• 13678 переглядiв

КИЇВ. 15 січня. УНН. В 16-му турі чемпіонату Франції з баскетболу клуб українця Сергія Гладиря "Монако" продовжив переможну ходу у центральній зустрічі змагального дня проти "Ліможа", передає кореспондент УНН.

Атакуючий захисник збірної України став одним із учасників вирішального ривка, який зумовив ім’я переможця. Наприкінці третьої та початку четвертої чверті при практично рівному рахунку “монегаски” зуміли створити більше 20 очок гандикапу.

Гладир в цей період відзначився рядом забитих штрафних і точним триочковим з фолом.

Як результат впевнена перемога над одним із конкурентів за перше місце — 105:90.

Наш співвітчизник вийшов на матч з лави запасних і за 17 хвилин записав до свого активу 15 очок (1/1 двоочкові, 3/3 дальні, 4/5 штрафні) і 1 підбирання.

Додамо, що “Монако” одержав сьому поспіль звитягу в чемпіонаті та з 13 виграшами лідирують у турнірній таблиці. “Лімож” має 10 перемог — 3 сходинка.

Як повідомляв УНН, БК “Дніпро” здобув десяту підряд перемогу в українській Суперлізі.