gimnast-oleg-vernyayev-u-minsku-zdobuv-sriblo

Гімнаст Олег Верняєв у Мінську здобув “срібло”

• 12968 переглядiв

КИЇВ. 29 червня. УНН. Титулований український спортивний гімнаст Олег Верняєв зійшов на другу сходинку п’єдесталу на ІІ Європейських іграх у Мінську, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу НОК України.

Олімпійський чемпіон Верняєв зумів проявити себе у вільних вправах, на паралельних брусах, коні, кільцях та в опорному стрибку, отримавши підсумкову оцінку 84.632 бала, що дозволило випередити гімнаста з Росії Владислава Поляшова (84.464). Очолив чемпіонську гонку ще один росіянин Давид Белявський з результатом 85.465.

Для Вєрняєва це “срібло” стало четвертою медаллю Європейських ігор, яку він здобув попри травму. Три нагороди спортсмен здобув у Баку-2015.

Іще одному нашому співвітчизнику Петрові Пахнюкові трішки не вистачило, аби потрапити до трійки призерів, він розташувався на четвертому рядку.

Зазначимо, це друга нагорода для нашої збірної у спортивній гімнастиці. Крім Верняєва, на п’єдестал Мінськ-арени зійшла і Діана Варінська, яка здобула “бронзу” в багатоборстві.