gandbolna-zbirna-ukrayini-z-peremogi-startuvala-u-vidbori-na-chs-2019

Гандбольна збірна України з перемоги стартувала у відборі на ЧС-2019

• 12075 переглядiв

КИЇВ. 12 січня. УНН. Чоловіча збірна України з гандболу вдало стартувала у відборі до чемпіонату світу 2019 року. Про це інформує Федерація гандболу України, передає УНН.

У матчі-відкритті квалфікаційного турніру, що з 11 по 13 січня проходить в італійському Больцано, команда Віталія Андронова переконливо перемогла збірну Фарерських островів 30:22 (17:13).

Найкращим гравцем матчу був визнаний розігруючий Олександр Тільте (5 голів). Серед найбільш результативних також Сергій Онуфрієнко (6 голів), який провів перший матч за збірну після тривалої перерви. 7 разів відзначився, зокрема релізувавши 4 з 4 7-миметрових, Артем Козакевич.

"Головне, що ми виграли, хоча знову не вдалося уникнути провалів у захисті. Але ми знаємо про наші помилки і виправляємо їх. У нападі також потрібно було грати солідніше і вирішити всі питання ще в першому таймі", - розповів наставник "синьо-жовтих".

Додамо, що сьогодні збірна України зіграє проти Італії, яка стартувала з поразки від Румунії 24:34.

Як повідомляв УНН, гандбольна збірна України перемогла у спарингу німецький клуб.