gandbolisti-zbirnoyi-ukrayini-zdobuli-tretyu-peremogu-u-vidbori-na-chye

Гандболісти збірної України здобули третю перемогу у відборі на ЧЄ

• 9554 переглядiв

КИЇВ. 14 квітня. УНН. У 8-й групі відбору до чемпіонату Європи-2020 відбулись матчі 4-го туру в одному з яких Україна гостювала у Фарерських островів, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію гандболу України.

Фарерці відчайдушно боролись і не дозволяли гостям відірватись, а в окремих епізодах й самі виходили вперед. Дуже тривожно стало на 41 хвилині, коли острів’яни повели 20:18. Втім всупереч труднощам, зокрема проблемам з реалізацією моментів, збірна України вирвала перемогу. В кінці кожного з таймів після таймаутів Сергія Бебешка команда додавала у грі і робила різницю. Так у другій половині українці поступались 23:24, проте надалі вирвались уперед 26:24 та 27:25 і в нервовому ендшпілі втримали переможний результат (27:26).

Україна: Комок, Деревянкін; Остроушко 9, Кубатко 4, Гурковський 4, Жуков 3, Онуфрієнко 2, Козакевич 3, Денисов 2, Тільте, Дорощук, Садовий, Кириленко, Ільченко, Жук, Южбабенко.

У турнірній таблиці данці й українці мають по 6 очок, випереджаючи Чорногорію на три пункти. Фарери — на останньому місці. На Євро вийдуть по дві перші команди кожної з восьми відбірних груп, а також чотири найкращі команди, які посядуть треті місця.

Додамо, до останніх матчів відбору на Євро українці підходять маючи серію з трьох перемог поспіль. 12 червня збірна України у київському “Палаці спорту” прийматиме чемпіона світу Данію (19:00), а 16 червня фінішує виїзною грою проти Чорногорії.