futzalisti-zbirnoyi-ukrayini-prograli-portugaliyi-u-matchi-chye

Футзалісти збірної України програли Португалії у матчі ЧЄ

• 13591 переглядiв

КИЇВ. 4 лютого. УНН. В заключний змагальний день групового етапу чемпіонату Європи з футзалу, що проходить у Любляні, в групі С команда України протистояла національній збірній Португалії, передає кореспондент УНН.

Простріл 9-го номера португальців за спини українських гравців завершився голом Коельо на 3 хвилині. Згодом поперечина врятувала “жовто-блакитних”, але ненадовго. Після фінта Зідану відзначився Тьягу — 0:2.

Другий тайм українці почали агресивніше і це дало свої плоди на 28 хвилині Разуванов майстерно підсік м’яч після розіграшу кутового під поперечину. Через 4-ри хвилини Королишин з флангу завдав удару поміж ніг голкіперу Бебе — 2:2. Нічия у зустрічі довго не протрималася. Через дві хвилини Педро Кері пробив Іваняка у дальній верхній кут воріт. Далі українці зняли воротаря і грали з 5-ма польовими гравцями.

За 4 хвилини до фінального свистка обрізка Журби закінчилася ударом в пусті ворота Мігеля — 2:4. Наостанок команди обмінялися голами. Спочатку м’яч у ворота Іваняка відправив зірковий виконавець Рікардіньо, а у складі колективу Олександра Косенка відповів Петро Шотурма — 3:5.

Таким чином, Україна закінчила груповий етап з 3-ма очками і з 2-го місця пробилася до чвертьфіналу. Іспанія з максимальними 6-ма балами продовжить боротьбу в 1/4 фіналу з командою, яка посяде другий рядок у групі D.

Додамо, що українці в чвертьфіналі зіграють із переможцем групи D, де за це право посперечаються Азербайджан та Іспанія.