futbolista-bavariyi-viznano-naykraschim-gravtsem-sezonu-bundesligi

Футболіста "Баварії" визнано найкращим гравцем сезону Бундесліги

• 13713 переглядiв

КИЇВ. 27 червня. УНН. Офіційний сайт Бундесліги назвав ім'я кращого гравця сезону за тур до фінішу чемпіонату Німеччини з футболу, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Форвард "Баварії" Роберт Левандовскі випередив у боротьбі за звання кращого: Тімо Вернера, Жадсона Санчо, Аміна Харіта, Ерлінга Хааленда, Кая Хаверца і Сержа Гнарбі.

Зірка "Боруссії" з Дортмунда Санчо фінішував другим в загальному заліку, а подіум також сформував Кай Хаверц з "Байєра".

Додамо також, Левандовскі почав новий сезон бездоганно і отримав звання "Гравець місяця" в серпні. Зоряний нападник "Баварії" продовжував демонструвати сильні результати і знову став кращим бомбардиром ліги. У цьому сезоні 31-річний футболіст став першим гравцем в історії Бундесліги, який забив у 11 матчах поспіль на початку кампанії.