futbolist-shakhtarya-vzyav-uchast-u-rozgromniy-peremozi-nad-avstriyeyu-pered-chs-2018

Футболіст "Шахтаря" взяв участь у розгромній перемозі над Австрією перед ЧС-2018

• 9416 переглядiв

КИЇВ. 11 червня. УНН. Національна команда Бразилії в товариському матчі розгромила збірну Австрії у ході підготовці до чемпіонату світу 2018-го року, інформує УНН з посиланням на прес-службу донецького “Шахтаря”.

Підопічні Тіте традиційно домінували, хоча відкрити рахунок вдалося лише ближче до кінця першого тайму — відзначився Габріел Жезус. Після перерви черговий шедевр створив Неймар, уклавши кількох суперників і прокотив м’яч під воротарем. А останній гол забив Філіп Коутіньйо — 3:0.

Півзахисник “Шахтаря” Тайсон вийшов на поле на 76-й хвилині і замінив автора третього гола. Зазначається, що він гармонійно виглядав в атакуючих побудовах “селесао”, а в одному з епізодів здорово розігнав контратаку команди, проте партнери моментом не скористалися.

Також відзначимо, що в поєдинку взяли участь екс-“гірники” Вілліан, Фернандіньо і Дуглас Коста, а ось Фред не потрапив в заявку на гру через мікротравму.

Додамо також, збірна Бразилії відправиться на чемпіонат світу, де 17 червня стартує матчем зі Швейцарією.