futbolist-dinamo-ne-vryatuvav-peru-vid-porazki-u-finali-kopa-ameriki

Футболіст "Динамо" не врятував Перу від поразки у фіналі Копа Америки

• 13472 переглядiв

КИЇВ. 8 липня. УНН. У фінальному поєдинку Копа Америки господарі турніру Бразилія зломила опір збірної Перу з футболу, повідомляє кореспондент УНН.

На 15 хвилині Габріель Жезус на правій бровці фінтом накрутив візаві та зі спротивом трьох гравців віддав точний навіс в штрафну на самісінького Евертона, який відзначився у воротах перуанців. За гру рукою Тіаго Сільви Перу отримали право відігратися з пенальті. Автором голу став Герреро. Однак в додатковий Артур стягнув на себе увагу оборонців Перу та вивів Габріеля Жезуса в центр штрафної, звідки форвард "Манчестер Сіті" відзначився голом – 2:1.

Все той же Габріел Жезус жорстко порушив правила на 70 хвилині і залишив "селесао" у меншості. Проте на 90 хвилині господарі турніру заробили 11-метровий удар з якого відзначився Рішарлісон – 3:1.

Відзначимо, що увесь поєдинок у центрі захисту провів гравець київського "Динамо" Карлос Самбрано в пасиві якого жовта картка.

Додамо, бразильці стали 9-кратним чемпіоном Копа Америки. Більше титулів тільки у Уругваю – 15 і Аргентини – 14.