futbol-molodizhna-zbirna-ukrayini-vtratila-peremogu-u-matchi-vidboru-na-yevro-2023

Футбол: молодіжна збірна України втратила перемогу у матчі відбору на Євро-2023

• 17623 переглядiв

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Молодіжна збірна України з футболу віком гравців до 21 року втратила перемогу у матчі відбору на Євро-2023 проти однолітків із Північної Македонії, повідомляє УНН з посиланням на сайт УАФ.

Матч проти македонців у рамках відбірного турніру Євро-2023 (U-21) був стратегічно важливим для збірної України, оскільки в разі перемоги наша команда відривалася б від цього суперника в турнірній таблиці.

Виграючи по ходу зустрічі в Скоп’є, підопічні Руслана Ротаня не втримали перемогу. На 43-й хвилині після подачі кутового від Мудрика Сирота вистрибнув вище за всіх у штрафному господарів і головою вразив ціль – 0:1. На 58-й хвилині герой першого тайму Сирота схибив, віддаючи поперечну передачу на Батагова. М'яч перехопив Гроздановський, який у ближньому бою переграв Трубіна – 1:1. Це був перший удар македонців у площину воріт.

Наприкінці зустрічі українці влаштували штурм воріт македонців. На 90+3-й хвилині Бондаренко влучив у поперечину – 1:1.

Доповнення

У турнірній таблиці українці з 10 очками йдуть другими, адже у французів аналогічна кількість балів, але гра у запасі.