forvard-zbirnoyi-ukrayini-zaytsev-nabrav-20-ochok-u-matchi-ligi-chempioniv

Форвард збірної України Зайцев набрав 20 очок у матчі Ліги чемпіонів

• 8787 переглядiв

КИЇВ. 12 січня. УНН. У поєдинку 10-го туру групової стадії Ліги чемпіонів ФІБА результативною грою відзначився “бігмен” збірної України Ігор Зайцев, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

Польський клуб “Роса Радом” команда українця лише в овертаймі поступилась італійській “Венеції” — 93:102.

Українець, вийшовши з лави, відіграв 33 хвилини, набрав 20 очок (3/8 двоочкових, 3/5 триочкових, 5/7 штрафних), зібрав 7 підбирань (3 у нападі), зробив 1 передачу та 1 блок-шот при 5 фолах та 1 втраті.

Відзначимо, що в іншому протистоянні центровий збірної України Кирило Фесенко зіграв менш результативно, проте його “Авелліно” на виїзді переміг сусідів по турнірній таблиці — бельгійський “Остенде” (61:51).

Українець, вийшовши у старті, отримав 20 хвилин ігрового часу, набрав 6 очок (2/5 двоочкові, 2/6 штрафні), зробив 7 підбирань (2 у нападі), 3 передачі та 1 блок-шот при 1 втраті та 1 фолі.

Додамо, що “Роса Радом” має тільки 1 звитягу в 10 іграх і посідає заключну сходинку групи С, а “Авелліно” виграв 5 матчів при 5 поразках — 4 місце у групі D.

Як повідомляв УНН, Гладир у складі “Монако” здобув десяту підряд перемогу в баскетбольній ЛЧ.