forvard-zbirnoyi-ukrayini-zabiv-gol-u-sparingu-fk-gent

Форвард збірної України забив гол у спарингу ФК "Гент"

• 7044 переглядiв

КИЇВ. 11 січня. УНН. У контрольному матчі в іспанській Оліві бельгійський "Гент" Романа Яремчука та Ігоря Пластуна розгромив німецький "Хольштайн" із рахунком 6:1, інформує УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

Обидва українці з'явилися у стартовому складі в зустрічі, що проходила за незвичним сценарієм — чотири тайми по 30 хвилин. Яремчук забив м’яч у другому з них, реалізувавши на 55-й хвилині вихід сам на сам із голкіпером представника Другої Бундесліги.

Першу офіційну зустріч у новому році "Гент" проведе 20 січня вдома з "Андерлехтом" Євгена Макаренка.

В іншому іспанському місті, Бенідормі, контрольну гру проводив "Генк" Руслана Маліновського. Суперником лідера бельгійської першості був представник елітного дивізіону чемпіонату Нідерландів — "Фортуна" із Сіттарда. Український півзахисник вийшов на поле на 60-й хвилині, а сама гра закінчилася мінімальною перемогою його команди — 1:0.

Зазначимо, що вже 11-го січня клуб Маліновського проведе зустріч із "Шальке" Євгена Коноплянки.