forvard-zbirnoyi-ukrayini-oformiv-gol-v-pivfinali-kubku-belgiyi

Форвард збірної України оформив гол в півфіналі Кубку Бельгії

• 7566 переглядiв

КИЇВ. 26 січня. УНН. У першому півфінальному матчі Кубку Бельгії “Гент” Романа Яремчука та Ігоря Пластуна приймав на власному полі “Остенде”, інформує УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

Обидва футболісти збірної України вийшли у стартовому складі господарів. На 23-й хвилині Яремчук відкрив рахунок у зустрічі, а за п’ять хвилин Пластун залишив поле, отримавши пряму червону картку. Романа було замінено на 58-й хвилині, а сам поєдинок закінчився з рахунком 2:2.

Матч-відповідь на полі “Остенде” відбудеться 30 січня.

Додамо, що в цьому сезоні Яремчук провів у складі “Гента” 28 матчів, в яких забив дев’ять м’ячів та віддав дві результативні передачі. Його партнер по національній збірній Пластун у сезоні-2018/2019 провів за “Гент” 21 поєдинок і віддав два гольові паси.