flau-ogolosila-imena-naykraschikh-legkoatletiv-misyatsya

ФЛАУ оголосила імена найкращих легкоатлетів місяця

• 7292 переглядiв

КИЇВ. 9 грудня. УНН. Українці Олександр Лисенко та Валентина Крепкіна стали кращими легкоатлетами листопада в Україні, передає УНН з посиланням на сайт Федерації легкої атлетики України.

Вдруге поспіль кращими на території України визнано героїв чемпіонату світу серед ветеранів, який проходив з 26 жовтня по 4 листопада у Перті (Австралія). О.Лисенко у листопадовій частині чемпіонату світу виграв у віковій категорії Ч60 "золото" у бігу на 1500 метрів (4 хвилини 45,80 секунди) та "срібло" у бігу на 2000 метрів з перешкодами (7:34,29).

Натомість В.Крепкіна – у віковій категорії Ж50 виборола срібну медаль у стрибках у довжину (5 метрів 04 см) та "бронзу" у бігу на 80 метрів з бар’єрами (13,08 сек).

Повідомляється, що В.Крепкіну обрано найкращою легкоатлеткою країни другий місяць поспіль.

Як повідомляв УНН, за підсумками жовтня кращим легкоатлетом України став Іван Пушкін.