fk-napoli-rozgromiv-romu-v-odnomu-z-tsentralnikh-matchiv-turu-seriyi-a

ФК "Наполі" розгромив "Рому" в одному з центральних матчів туру Серії А

• 7888 переглядiв

КИЇВ. 1 квітня. УНН. В італійській Серії А відбувся ряд поєдинків 29-го туру в одному з яких римська “Рома” вдома поступилася “Наполі”, повідомляє кореспондент УНН.

Зустріч з самого початку вдало почалася для гостей. Команда під орудою Анчелотті відкрила рахунок на 2-й хвилині баталії, коли Мілик відгукнувся не передачу Верді та результативно пробив під поперечину воріт. Римляни в свою чергу забили вже в доданий арбітром час до першої половини. Автором голу з пенальті став Перотті — 1:1.

На 50 хвилині захист “Роми” не втримав Кальєхона, який прострілив низом на дальню стійку, а воротар не зумів завадити польоту м’яча, який від ноги Мертенса потрапив до цілі. Через п’ять хвилин швидкий випад успішно завершив Верді — 1:3. Крапку у грі встановив гол Юнеса (81 хв) — 1:4.

Додамо, що в турнірній таблиці “Наполі” йде другим — 63 очки. “Рома” набрала 47 пунктів.