fk-dinamo-z-rakhunkom-6-0-rozgromiv-turetskiy-beshiktash

ФК "Динамо" з рахунком 6:0 розгромив турецький "Бешикташ"

• 11368 переглядiв

КИЇВ. 6 грудня. УНН. В заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів київське “Динамо” на НСК “Олімпійський” здобуло першу перемогу в турнірі, розгромивши турецький “Бешикташ” — 6:0, повідомляє кореспондент УНН.

Вже у дебюті протистояння простріл Андрія Ярмоленка завершився взяттям воріт турків — Артем Бєсєдін забив коліном. Подвоїв рахунок на 29 хвилині А.Ярмоленко, який реалізував пенальті після фолу Андреаса Бека — футболіст “Бешикташа” отримав червону картку і залишив гостей в меншості. Через дві хвилини Віталій Буяльський зробив рахунок розгромним, скориставшись помилкою сербського захисника Тошича — 3:0.

В компенсований арбітром час до першого тайму відзначився парагваєць Дерліс Гонсалес. В середині другої половини ще одна помилка гравців “Бешикташу” завершилася їхнім взяттям воріт. На цей раз забив Сергій Сидорчук. Крапку у грі поставив Жуніор Мораес, після чого на очах голкіпера турків Фабрі з’явилися сльози на очах — 6:0.

Примітно, що з 56 хвилини гості залишилися вдев’ятером — за другу жовту картку поле покинув Абубакар.

Нагадаємо, що для “динамівців” цей поєдинок нічого не вирішував, адже підопічні Сергія Реброва раніше втратили шанси на прохід в єврокубки.

Додамо, що кияни завершили груповий етап з 5 очками на 4-му місці. “Бешикташ” з 6 балами став третім і кваліфікувався до Ліги Європи.