fk-dinamo-u-gri-z-zoreyu-prodovzhiv-bezvigrashnu-seriyu-v-upl

ФК "Динамо" у грі з "Зорею" продовжив безвиграшну серію в УПЛ

• 10638 переглядiв

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Київське “Динамо” в гостях зіграло поєдинок 8-го туру Української Прем’єр-ліги проти луганської “Зорі”, повідомляє кореспондент УНН.

Перший момент у матчі створили господарі. Сидорчук підсковзнувся і Рафель Ратао пройшов до штрафної і пробив потужно, але по центру — Бойко зумів відбити. Практично одразу Вербич не потрапив у рамку воріт із зручної позиції. “Динамівці” пропустили м’яч під завісу тайму. Сіласу вдався гострий дальній удар. Бойко відбив перед собою, але захисники не підчистили, давши додати м’яч Артему Громову.

На початку наступної половини спроба зі штрафного від Піварича увінчалася потраплянням у стійку. Вирівняти ситуацію “біло-сині” зуміли на 67 хвилині. Капітан команди Сидорчук оформив ефектний дальній постріл в нижній кут — 1:1.

Зазначимо, що “Динамо” втретє підряд не довело гру до виграшного і з 14 очками знаходиться тільки на третьому рядку. “Зоря” відстає на 2 очки — 4 місце.