fk-atletiko-v-rezultativnomu-matchi-ligi-chempioniv-zavdav-gostovoyi-porazki-bayyeru

ФК "Атлетіко" в результативному матчі Ліги чемпіонів завдав гостьової поразки "Байєру"

• 10437 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. В третій ігровий день стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів леверкузенський “Байєр” приймав мадридський “Атлетіко”. Зустріч відбулася на “Бай-Арені” і завершилася з результатом 4:2 на користь іспанців, повідомляє УНН.

Команди порадували атакуючим футболом, в якому більше досягли успіху гості. Після першого тайму вони мали перевагу в два м’ячі завдяки влучним пострілам Сауля Ньігеса на 17 та Антуана Грізманна на 25 хвилинах.

Відразу після перерви Карім Белльарабі скоротив відставання в рахунку, але незабаром Кевін Гамейро реалізував пенальті — 1:3. Автогол Стефана Савича дав господарям надію, але всі питання про переможця матчу в Леверкузені зняв Фернандо Торрес, що з’явився на полі на 86 хвилині.

Варто відзначити, що у складі “фармацевтів” повний матч провів на полі екс-захисник київського “Динамо” Александр Драгович у котрого в пасиві жовта картка.

Зауважимо, що леверкузенці до цього моменту не програвали на своєму полі в єврокубках починаючи з 26 листопада 2014 року.

Додамо також, “Атлетіко” виграв сім останніх двоматчових протистоянь з німецькими командами. Остання осічка трапилася в першому колі Кубка УЄФА-1979/80 з дрезденським “Динамо”.