finiks-ukrayintsya-o-lenya-perervav-seriyu-porazok-v-nba

"Фінікс" українця О.Леня перервав серію поразок в НБА

• 14106 переглядiв

КИЇВ. 3 березня. УНН. У зустрічі регулярного чемпіонату НБА на домашньому паркеті "Фінікс Санс" "Ейрвейс-центрі" за присутності 16 572 уболівальників команда українця Олексія Леня здобула перемогу над "Шарлотт Хорнетс", передає кореспондент УНН.

О.Лень в 15-й раз у сезоні розпочав гру у стартовому складі. За 15:44 хвилини центровий набрав 5 очок (2/3 двоочкові, 1/1 штрафні), 5 підбирань і 1 передачу, не зробивши при цьому жодної втрати.

"Фінікс" завдяки успішній 2-й і 4-й чвертях тріумфував 120:103, перервавши серію із 3-х поразок.

Примітно, що інший центровий "Санс" Алан Вільямс оформив дабл-дабл – 16 очок і 12 підбирань. Найрезультативнішим баскетболістом матчу став учасник Матчу всіх зірок НБА захисник "Хорнетс" Кемба Волкер – 26 пунктів і 8 передач.

Зауважимо, що О.Лень є найкращим українцем в історії НБА за зробленими блок-шотами – 256. Друге місце у Віталія Потапенка (206), який виступав в Асоціації з 1997 по 2007 роки.

Додамо, що обидва клуби наразі не потрапляють в зону плей-офф. У "Хорнетс" 26 виграшів та 35 матчів у пасиві, у "Санс" 19 перемог при 42 поразках.

Як повідомляв УНН, О.Лень провів результативний матч у складі "Фінікс Санс".