finiks-sans-o-lenya-v-overtaymi-postupivsya-chikago-bulls

"Фінікс Санс" О.Леня в овертаймі поступився "Чикаго Буллс"

• 10616 переглядiв

КИЇВ. 25 лютого. УНН. "Чикаго Буллс" переміг "Фінікс Санс" в матчі регулярного чемпіонату НБА. Зустріч пройшла в "Юнайтед-центрі" в Чикаго і завершилася в овертаймі з рахунком 128:121 на користь господарів, повідомляє УНН.

Під сирену про закінчення зустрічі захисник “Фініксу” Девін Букер мав шанс принести гостям перемогу. За рахунку 108:106 на користь “Чикаго” американець отримав право на пробиття трьох штрафних, але одного разу не влучив, тому гра продовжилася в овертаймі, котрий виграли баскетболісти “Буллс”.

Український центровий Олексій Лень отримав місце у стартовому складі та провів на паркеті 34:39 хвилини. Результативність нашого співвітчизника склала 4 очки (2/6 кидки з гри, 0/1 триочкові, 0/2 штрафні), 7 підбирань, 2 блок-шоти і 1 передача при 3 втратах і 4 фолах.

Варто відзначити, що 34:39 хв є третім показником українця за кількістю проведеного часу в окремо взятій грі сезону.

Найбільше О.Лень отримував часу у матчі з “Детройтом” (9 листопада 2016 року) — 37:04.

Нагадаємо, що “Фінікс” з показниками 18 перемог і 40 програшів залишається останнім клубом Західної конференції НБА. “Чикаго” мають по 29 виграшів та поразок — 7 місце на Сході.