fesenko-stav-odnim-iz-nayrezultativnishikh-basketbolistiv-zustrichi-seriyi-a

Фесенко став одним із найрезультативніших баскетболістів зустрічі Серії А

• 8274 переглядiв

КИЇВ. 6 лютого. УНН. Баскетболіст збірної України Кирило Фесенко провів результативну гру за “Авеліно” в поєдинку чемпіонату Італії (Серія А), передає УНН з посиланням на сайт чемпіонату.

Центровий БК “Авеліно” Фесенко допоміг своїй команді оформити виїзну перемогу над “Торіно” — 77:59.

“Бігмен” української збірної за 22 хвилини набрав 15 очок (7/10 двоочкових, 1/1 штрафних), зібрав 5 підбирань та зробив 1 передачу при 2 втратах і 3 фолах. Разом із захисником збірної Італії Філлоєм наш земляк розділив звання найрезультативнішого виконавця “Авеліно”. У стані суперника тільки на 1 пункт більше за Фесенка заробив Гарретт Діанте.

Зауважимо, що команда іншого українця Дениса Яковлєва “Орландіна” зазнала нищівної поразки від “Мілану” 54:91. Наш форвард за 23 хвилини набрав 4 очки, 2 підбирання і 1 передачу.

Додамо, що на чолі турнірної таблиці відразу чотири клуби — команда Фесенко, “Брешіа”, “Венеція” та “Мілан”. У всіх колективів по 13 звитяг та в пасиві по 5 поразок.