ekslider-dinamo-oformiv-khet-trik-v-inozemnomu-chempionati

Екслідер "Динамо" оформив хет-трик в іноземному чемпіонаті

• 10295 переглядiв

КИЇВ. 11 січня. УНН. Колишній футболіст київського "Динамо" Юнес Беланда відзначився хет-триком у матчі 18 туру турецької Суперліги проти "Генчлербілігі", передає УНН з посиланням на сайт ФК "Галатасарай".

Марокканський півзахисник вийшов у старті і був замінений на 65-й хвилині. Його “Галатасарай” розбив своїх суперників із рахунком 6:0 і три м’ячі записав на свій рахунок саме марокканець. Причому це він зробив за 16 хвилин.

Зауважимо, що загалом на рахунку 30-річного Юнеса Беланда у нинішньому сезоні 7 голів та 1 результативна передача у 17 матчах за стамбульців, які йдуть другими в чемпіонаті.

Додамо, “Галатасарай” Беланда виступав за “Динамо” з 2013 по 2017 роки (56 матчів) і виграв чемпіонат та Кубок України.