edmonton-peremig-v-overtaymi-khk-sent-luyis

"Едмонтон" переміг в овертаймі ХК "Сент-Луїс"

• 8275 переглядiв

КИЇВ. 20 грудня. УНН. Райан Ньюджент-Хопкінс приніс "Едмонтон Ойлерс" гостьову перемогу в овертаймі над "Сент-Луїс Блюз" в поєдинку регулярного чемпіонату НХЛ, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

В індивідуальному протистоянні двох кращих на даний момент бомбардирів ліги Володимира Тарасенка та Коннора Макдевіда зберігся паритет. В.Тарасенко забив свій 16-й гол у сезоні, вивівши "Блюз" вперед в кінці першого періоду (2:1). К.Макдевід відповів на це гольовою передачею при переможній шайбі Ньюджента-Хопкінса в овертаймі. На рахунку капітана "Ойлерз" стало 40 очок, у російського форварда - 38.

Примітно, що "Сент-Луїс" двічі вів у рахунку, але "Ойлерс" обидва рази дозволили супернику зрівняти рахунок.

До вашої уваги результати других поєдинків ігрового вечору:

"Торонто Мейпл Ліфс" - "Анахайм Дакс" - 2:3;

"Філадельфія Флайєрс" - "Нешвілл Предаторз" - 1:2 після серії булітів;

"Арізона Койотіз" - "Калгарі Флеймз" - 2:4.

Як повідомляв УНН, ХК "Чикаго" переміг "Айлендерс" та очолив турнірну таблицю НХЛ.