dzhenoa-pid-kerivnitstvom-shevchenka-ne-vtrimala-peremogu-u-matchi-seriyi-a

"Дженоа" під керівництвом Шевченка не втримала перемогу у матчі Серії А

• 17065 переглядiв

КИЇВ. 6 січня. УНН. Низкою матчів продовжився розіграш італійської футбольної Серії А. В одній із баталій "Дженоа" під орудою Андрія Шевченка гостювала у "Сассуоло", передає УНН з посиланням на сайти команд.

Команда українця відкрила рахунок на 7-й хвилині – відзначився Маттео Дестро. Господарі відігралися одразу після перерви (55-а хвилина) зусиллями Давіде Беррарді (1:1).

Варто відзначити 74 відсотки володіння м'ячем у футболістів "Сассуоло". Також підопічні Шевченка нанесли тільки чотири удари за матч проти 28-ми у суперника.

Примітно, що "Дженоа" вдруге поспіль зіграло внічию у Серії А, до цього клуб мав серію поразок.

Генуезці набрали 12 очок і йдуть передостанніми. Від зони вильоту (ФК "Спеція") їх відділяє 4 бали. Саме зі "Спецією" команда Шевченка зіграє у наступному турі.