dvoma-poyedinkami-vidbulosya-vidnovlennya-italiyskoyi-seriyi-a

Двома поєдинками відбулося відновлення італійської Серії А

• 12153 переглядiв

КИЇВ. 21 червня. УНН. У першому ігровому дні рестарту італійської Серії А відбулися два поєдинки, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

У стартовому протистоянні "Торіно" вдома приймав "Парму". До перерви команди обмінялися взяттями воріт – Н'Кулу за господарів, Куцка за гостей. Більше голів у матчі не відбулося – 1:1.

В іншій зустрічі "Верона" та "Кальярі" сталося два вилучення – у "Верони" на 35 хвилині червону картку отримав Боріні, у "Кальярі" – Чігаріні (70 хв).

Перемога дісталася "Вероні" – 2:1. До 26 хвилини дубль оформив Ді Карміне, за суперників забив Сімеоне.

Примітно, що колишній півзахисник київського "Динамо" Мігель Велозу вийшов на поле на 46 хвилині.

Також додамо, "Верона" з 38 балами йде 7-ю, а "Кальярі" (32) – 12-ті.

Нагадаємо, що через пандемію коронавірусу матчі в Серії А були призупиненні після 8-го березня.