dva-viluchennya-i-dva-ne-zabiti-penalti-lvivski-klubi-proveli-ochnu-gru-v-upl

Два вилучення і два не забиті пенальті: львівські клуби провели очну гру в УПЛ

• 9736 переглядiв

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. У другому поєдинку 11 туру чемпіонату України з футболу Прем'єр-ліга "Карпати" на стадіоні "Україна" приймав ФК "Львів", передає УНН.

Зустріч була багата на вилучення та пенальті, але не на забиті м’ячі. Вже на 8 хвилині Олексій Гуцуляк не зумів забити з пенальті та не вивів “Карпати” вперед. Наприкінці тайму Вербний отримав вилучення і залишив господарів у меншості.

За 15 хвилин до кінця гри Жозе Вітор не забив з пенальті за гостей, в через 4 хвилини Сабіно вирівняв склади команд після отримання червоної картки. Проте цифри на табло так і не змінилися — 0:0.

Примітно, що матч в середині першого тайму був призупинений через піротехнічне шоу, яке влаштували фанати “Карпат”.

Зауважимо, безвиграшна серія “Львова” триває в УПЛ 6 ігор (4 поразки) — 9 очок. Також “Львів” не забиває голів у чемпіонаті з 26 серпня впродовж 541-ї хвилини.