dubl-ta-chervona-kartka-malinovskogo-dopomogli-genku-peremogti-klub-yaremchuka

Дубль та червона картка Маліновського допомогли "Генку" перемогти клуб Яремчука

• 12704 переглядiв

КИЇВ. 7 квітня. УНН. У стартовому матчі третього туру вирішальної частини чемпіонату Бельгії відбулося справжнє дербі футболістів збірної України — "Генк" Руслана Маліновського приймав "Гент" Романа Яремчука, Романа Безуса та Ігоря Пластуна, повідомляє УНН з посиланням на ФФУ.

Маліновський та Яремчук з’явилися у стартових складах своїх команд, але найпомітнішим футболістом зустрічі став саме український півзахисник господарів. Саме його два голи (43, з пенальті, 45+1) забезпечили "Генку" перемогу з рахунком 2:1, але на 90+4-й хвилині Руслан отримав ще й червону картку.

Безус вийшов на заміну на 62-й хвилині й заробив жовту картку, а Ігор Пластун не потрапив до заявки на поєдинок.

Наразі, маючи в активі 38 очок, "Генк" очолює турнірну таблицю, а "Гент", набравши 25 пунктів, посідає останню сходинку в топ-групі.

Додамо, що в цьому сезоні Маліновський провів у складі "Генка" 45 матчів, в яких забив 14 м’ячів та віддав 13 результативних пасів.