dubl-ta-assist-ukrayinskiy-futbolist-prinis-peremogu-klubu-v-gri-chempionatu-belgiyi

Дубль та ассист: український футболіст приніс перемогу клубу в грі чемпіонату Бельгії

• 15168 переглядiв

КИЇВ. 27 січня. УНН. В рамках 22-го туру чемпіонату Бельгії з футболу "Мехелен" півзахисника Мар'яна Шведа на виїзді зіграв проти "Васланд-Беверена", передає УНН з посиланням на сайт команди.

На 9 хвилині Швед елегантно поклав оборонця на газон та віддав результативний пас на Уолша. На 26 хвилині Швед вже відзначився сам, перекинувши м’яч за комірець голкіперу. Вже в компенсований час до гри Швед надіслав м’яч між ніг воротареві та приніс перемогу “Мехелену” — 3:2.

“Мехелен” піднявся на 10-й рядок із 32 набраними балами, здобувши 4 виграші в останніх 5-ти баталіях.

Мар’ян Швед перейшов в “Мехелен” із шотландського “Селтіка” в серпні минулого року на правах оренди з правом викупу.