dubl-ronaldu-dopomig-yuventusu-zdobuti-chetvertu-peremogu-na-starti-seriyi-a

Дубль Роналду допоміг “Ювентусу” здобути четверту перемогу на старті Серії А

• 13296 переглядiв

КИЇВ. 16 вересня. УНН. У четвертому турі італійської Серії А в гості до чинного чемпіона країни туринського “Ювентуса” завітав ФК “Сассуоло”, повідомляє кореспондент УНН.

Матч примітний тим, що зірковий новачок “старої синьйори” Кріштіану Роналду забив перший гол за команду. На 50 хвилині відбулася подача з кутового, яка супроводжувалася зрізко польового гравця гостей. М’яч потрапив до стійки, і першим в кількох метрах від воріт виявився Роналду — 1:0.

Португалець на 65 хвилині довів, що перший забитий м’яч не був випадковістю, та відзначився з передачі Джана, вразивши дальній кут — 2:0. До кінця гри цифри на табло змінилися завдяки забитому м’ячу гостей у виконанні Бабакара.

Зауважимо, що Роналду в перших трьох турах не зумів забити за “Ювентус” жодного м’яча.

Додамо, що “Юве” з 12 очками очолює таблицю і в наступному турі зійдеться із ще одним аутсайдером — “Фрозіноне”.

Як повідомляв УНН раніше, Роналду не забив у переможному поєдинку “Ювентуса”.