dubl-novachka-borusiyi-prinis-peremogu-komandi-yarmolenka-u-gri-bundesligi

Дубль новачка "Борусії" приніс перемогу команді Ярмоленка у грі Бундесліги

• 14048 переглядiв

КИЇВ. 3 лютого. УНН. Дортмундська “Борусія” на виїзді на полі стадіону “Райн-Енергі” обіграла “Кельн” в матчі 21-го туру німецької Бундесліги, передає кореспондент УНН.

Головний героєм баталії став орендований з “Челсі” новачок дортмундців нападник Міші Батшуай. 24-річний бельгієць у першому таймі замкнув простріл Толяна, а на 62 хвилині допоміг відібрати м’яч на підступах до чужого карного майданчику та прокинув його між ніг голкіперу господарів, оформивши при цьому дубль.

Крім того, нападник віддав результативну передачу на автора переможного голу Шюррле — 3:2. У складі господарів забивали Цюллер і Мере.

Примітно, що матч пропускав наш Андрій Ярмоленко, який відновлюєтьсявід травми ноги.

Додамо, що “джмелі” посідають друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини з 34 очками, але може втрати це місце, адже конкуренти мають по грі в запасі. “Кельн” займає останнє 18-те місце — 13 балів.