donetskiy-shakhtar-minimalno-peremig-volin

Донецький "Шахтар" мінімально переміг "Волинь"

• 17424 переглядiв

КИЇВ. 5 березня. УНН. У рамках 20-ого туру української Прем’єр-ліги, донецький “Шахтар” мінімально переміг “Волинь”, повідомляє кореспондент УНН.

На матч із волинянами гірники вийшли із серйозною мотивацією, по-перше, сьогодні свій 44-ий день народження святкував тренер донеччан Пауло Фонсека, по-друге, Андрій П’ятов провів свій 20-ий матч у складі “Шахтаря” в рамках чемпіонату України.

В першому таймі “Волинь” досить гідно виглядала на фоні іменитого суперника, відвертих пожеж біля воріт Неділька не виникало. Хороший момент мав Олександр Кучер, але після подачі кутового захисник лише перевірив на міцність стійку воріт.

В другому таймі гірники заграли набагато активніше — спочатку Сарна перевірив на пильність Віталія Неділька, потім Коваленко закинув на Бланко-Лещука.

Втім, надовго ні “Волині”, ні Неділька не вистачило — Бернард розрізав захист лучан передачею на Тайсона, який віддав на Віктора Коваленка, молодий півзахисник хоч дещо і неоковирно, втім заштовхав м’яч у ворота — 1:0 на користь “Шахтаря”.

Кінцівка матчу пройшла у спокійномоу темпі — “Волинь” вже не могла, а гірники не особливо хотіли йти в атаку, втім навіть так донеччани мали ще кілька непоганих моментів.

Результат матчу — 1:0 на користь “Шахтаря” — гірники привітали Пауло Фонсеку та набравши 56 очок продовжують впевнено лідирувати у турнірній таблиці, “Волинь” із десятьма очками на 10-ому місці.