donbas-vpyate-v-sezoni-peremig-kiyivskiy-khk-dzheneralz

"Донбас" вп'яте в сезоні переміг київський ХК "Дженералз"

• 8915 переглядiв

КИЇВ. 18 лютого. УНН. За три тури до кінця регулярної частини чемпіонату “Донбас” здобув 29 перемогу в чемпіонаті України сезону 2016/17. На Дружківському “Альтаїрі” донеччани під керівництвом Сергія Вітера обіграли київський “Дженералз” Олександра Сеуканда, інформує УНН з посиланням на прес-службу “Донбасу”.

Донеччани вже в першому періоді зробили значний заділ у поєдинку, котрий і визначив наперед результат зустрічі. По черзі забили Артем Бондарєв, Денис Петрухно і Микита Буценко.

У другій 20-хвилинці господарі дещо збавили оберти в плані результативності, вразивши ціль лише раз — у другому матчі поспіль відзначився один із нещодавніх новачків білорус Олександр Сирей. Знайшлася відповідь і у гостей — точно в ціль потрапив Олексій Овчинников.

У третьому періоді кияни забили ще раз (відзначився Микола Дворник), проте для перемоги цього було мало — 4:2.

Таким чином “Донбас” вийшов в одноосібні лідери чемпіонату — 90 очок. На три пункти відстає “Кременчук”, який має матч в запасі.

Додамо також, “генерали” з 41 очком знаходяться на 4-й позиції.