donbas-rozgromiv-krivbas-u-pershiy-gri-pivfinalnoyi-seriyi-ukhl

"Донбас" розгромив "Кривбас" у першій грі півфінальної серії УХЛ

• 12328 переглядiв

КИЇВ. 10 березня. УНН. У Дружківці відбувся перший матч півфінальної серії УХЛ між “Донбасом” і “Кривбасом”, котрий завершився розгромом гостей з Кривого Рогу, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу донеччан.

У першому періоді донеччани мали беззаперечну перевагу, однак так і не змогли втілити його в закинуті шайби. Втім, “Кривбас” також провів кілька переконливих хвилин біля воріт господарів майданчика. Небезпечну більшість гостей на “ні” звели гравці оборони на чолі з Богданом Дьяченко.

Вирішальним став другий період, в якому “Донбас” підловив незібраного суперника на перших хвилинах, закинувши дві шайби (Благой і Шафаренко). В середині 20-хвилинки гра трохи вирівнялася, і коли криворіжці думками були вже в роздягальні, донецька команда знову вистрілила дублем (Нікіфоров і Побєдоносцев).

Третій період пройшов у рівній боротьбі, яка не подарувала вболівальникам “Альтаїр” нових голів. Підсумкова перемога 4:0 надала “Донбасу” перевагу у серії, що триватиме до 4-х виграшів.

“Програли другий період. У першому періоді була ще більш-менш рівна боротьба, а в другому ми зробили дуже багато помилок, і звичайно нам забили — проти нас грали майстровиті хлопці. Проте, це плей-офф, будемо готуватися до наступного матчу”, — повідомив наставник “Кривбасу” Олександр Куліков.

Нагадаємо, що в іншій півфінальній серії “Кременчук” у першій грі переміг “Дженералз” 6:2.