dnipro-peremig-grekiv-ta-viyshov-u-drugiy-etap-vidboru-kubku-yevropi-fiba

"Дніпро" переміг греків та вийшов у другий етап відбору Кубку Європи ФІБА

• 7636 переглядiв

КИЇВ. 26 вересня. УНН. У Дніпрі відбувся поєдинок у відповідь першого відбіркового етапу до Кубку Європи ФІБА між БК “Дніпро” та грецьким БК “Лавріо”, передає кореспондент УНН.

Після програшу в 9 очок у гостьовому матчу, підопічні Дениса Журавльова агресивно почали домашній поєдинок та передували наприкінці першої чверті 20:11. По перерві греки зуміли наздогнати віце-чемпіона України (22:22).

Довгий час українці передували у рахунку, але різниці не вистачало для підсумкового виграшу. Лише після семи зіграних хвилин третього відрізку дніпряни пішли у відрив завдяки дальньому потраплянню та влучанню з фолом від Мішули — 54:41.

Надалі українці закріпили свою перевагу і довели матч до переможного 76:58 і попри поразку у першій грі 73:82, пробилися до другого етапу відбору.

Кращими у складі “Дніпра” стали Мішула з 21 балом, Тимофеєнко — 15 + 11 підбирань, Кушніров та Ревзін по 11 пунктів.

Відзначимо, що у наступному етапі на віце-чемпіона України чекає угорський БК “Альба”.