dinamo-zvelo-vnichiyu-tovarisku-gru-z-botoshani

"Динамо" звело внічию товариську гру з "Ботошані"

• 11360 переглядiв

КИЇВ. 2 липня. УНН. Представник чемпіонату Румунії “Ботошані” став другим суперником київського “Динамо” на тренувальному зборі в Австрії, повідомляє УНН з посиланням на сайт киян.

Гравець київського “Динамо” не за правилами зупинив суперника у власному штрафному майданчику і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий удар на 18 хвилині реалізував Міхай Роман.

Через 8 хвилин гольовий момент виник у “динамівців” — Циганков зробив навіс приблизно на лінію воротарського майданчика, звідки Бєсєдін пробивав упритул, але не влучив у площину. Проте Богдан Михайличенко встановив паритет у грі на 35 хвилині.

Чудовий момент у киян аби вийти вперед стався у другій половині баталії. Ярмоленко здорово виконав навісну передачу на дальню стійку, яку мав замикати Хльобас, але Дмитро влучив у воротаря — 1:1.

Відзначимо, що вже 4-го липня на столичних футболістів очікує контрольний матч проти команди українського фахівця Романа Григорчука — азербайджанської “Габали”.