dinamo-zaznalo-drugoyi-porazki-na-zborakh-v-ispaniyi

"Динамо" зазнало другої поразки на зборах в Іспанії

• 15187 переглядiв

КИЇВ. 24 січня. УНН. Київське “Динамо” провело третій контрольний матч на тренувальному зборі в Іспанії. Цього разу команда Олександра Хацкевича зіграла проти австрійського футбольного клубу “Штурм” (Грац), інформує УНН з посиланням на прес-службу “біло-синіх”.

Перший гольовий момент виник вже на четвертій хвилині. Після виконання кутового “Штурмом” кияни розпочали контратаку, яка могла призвести до першого забитого м’яча, але удар Калитвинцева з-за меж штрафного майданчика виявився неточним.

На сьомій хвилині основний захисник українського колективу Євген Хачеріді отримав травму і, коли кияни залишилися в меншості, “Штурм” реалізував гольовий момент. Емека Ізе вийшов сам-на-сам з Артуром Рудько, переграв його і відкрив рахунок у цьому матчі. На 25-й хвилині австрійці могли знову забити, але м’яч пролетів у декількох сантиметрах від площини воріт.

В останні десять хвилин першого тайму довелося попрацювати і голкіперу “Штурму” — спершу після удару Віталія Буяльського з-за меж штрафної площі на 36-й хвилині, потім після гострої подачі Миколи Морозюка на 42-й хвилині гри. Проте результат не змінився, команди пішли на перерву з рахунком 0:1.

За п’ять хвилин після початку другого тайму “Штурм” подвоїв свою перевагу. Фабіан Шуберт, який тільки вийшов на заміну, отримав м’яч від партнера по команді з правого флангу і вразив ворота Георгія Бущана.

Пропустивши другий м’яч, “Динамо” взяло ініціативу в свої руки, прагнучи створювати моменти, які б призвели до голу. На 57-й хвилині Дмитро Хльобас виборов м’яч у штрафному майданчику суперника, обіграв захисника і пробив по воротах “Штурму”. Але вразити ворота Хльобасу не вдалося — м’яч пролетів вище воріт.

Згодом удар завдав Євген Смирний — прямо в голкіпера. До кінця матчу у “Динамо” було ще кілька моментів, але і їх реалізувати не вдалося. Таким чином, м’ячів у грі більше забито не було, матч закінчився з рахунком 0:2.

Таким чином, “динамівці” на зборі в Марбельї поступалися “Санкт-Галлену” та зіграли внічию із клубом із Норвегії.

Додамо, що свій наступний матч “Динамо” проведе 26 січня проти ФК “Осієк” (Хорватія).