dinamo-zavoyuvala-rozgromniy-vigrash-nad-liderom-chempionatu-sloveniyi

"Динамо" завоювала розгромний виграш над лідером чемпіонату Словенії

• 14488 переглядiв

КИЇВ. 6 лютого. УНН. У першому контрольному матчі на завершальному тренувальному зборі в турецькому Белеку київське “Динамо” розгромило лідера чемпіонату Словенії — “Олімпію” з Любляни, повідомляє УНН.

Початок розгрому поклав Віталій Буяльський на 10 хвилині. В середині тайму перевагу подвоїв Беньямін Вербич. Після перерви у воротах “Олімпії” розписалися Русин, Карлос де Пена, а також гравець з молодіжного складу “біло-синіх” Романчук — 5:0.

Склад “Динамо”: Бущан (Бойко, 46) — Кендзьора (Караваєв, 67), Попов (Сирота, 67), Кадірі (Романчук, 67), Миколенко (Піварич, 67) — Сидорчук (Андрієвський, 67), Шепелєв (Мащенко, 46), Дуелунд (Сухоручко, 67), Вербич (де Пена, 67), Буяльський (Шапаренко, 67) — Соль (Русин, 46).

Додамо, сьогодні “Динамо” зустрінеться вже із “Стремсгодсетом” з Норвегії.