dinamo-v-ispaniyi-postupilosya-komandi-z-chempionatu-ugorschini

"Динамо" в Іспанії поступилося команді з чемпіонату Угорщини

• 9816 переглядiв

КИЇВ. 4 лютого. УНН. Київське “Динамо” провело другий контрольний матч на завершальному навчально-тренувальному зборі в Іспанії із командою з Угорщини ФК “Академія Пушкаша”, передає кореспондент УНН.

На 14 хвилині простріл футболіста угорського колективу ногами відбив перед собою кіпер Маханьков, але Діалло Улісс виявився першим на добиванні — 0:1. На перерву команди пішли за нічийного результату, адже навіс на дальню стійку Хльобаса увінчався голом головою Жуніора Мораеса.

Пресинг на чужій половині призвів до взяття воріт “Академії Пушкаша” на 59 хвилині. Простріл Гонсалеса закінчився голом Хльобаса — 2:1. Однак команда Хацкевича провалила заключну 5-хвилинку, пропустивши двічі — від Марка Сечі і Марка Мадараша — 2:3.

Зауважимо, що у баталії участь не приймав ряд основних виконавців клубу — Денис Гармаш, Євген Хачеріді, Кадар, Піварич, Морозюк, Рудько, Кендзьора.

Додамо також, третій контрольний поєдинок “Динамо” проведе 7 лютого проти китайського клубу “Хебей Чайна Форчун”.