dinamo-u-19-zdobulo-pyatu-peremogu-v-yunatskiy-lizi-chempioniv

"Динамо" U-19 здобуло п'яту перемогу в Юнацькій Лізі чемпіонів

• 10560 переглядiв

КИЇВ. 6 грудня. УНН. У заключному поєдинку групової стадії Юнацької Ліги чемпіонів київське "Динамо" U-19 завдало поразки гостям з Туреччини – "Бешикташу", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФК "Динамо".

Рахунок в матчі на 40-й хвилині відкрив Богдан Лєднєв. Втім, перевагу кияни утримували недовго, вже через три хвилини Озтюрк точно пробив по воротах – 1:1.

На 64-й хвилині "Динамо" вперед вивів Лєднєв, замкнувши передачу з флангу від Богдана Михайличенка. Фінальний результат 3:1 встановив Сергій Булеца на 73 хвилині.

Відзначимо, що матч "Динамо" проти "Бешикташа" не мав турнірного значення ні для однієї з команд. Кияни достроково завоювали перше місце, стамбульський клуб втратив шанси пройти далі.

Додамо, що у підсумку "біло-сині" здобули 16 із 18 можливих очок, а у "Бешикташа" – 3.

Нагадаємо, "Динамо" U-19 гарантували собі вихід до 1/8 фіналу Юнацької Ліги чемпіонів.