dinamo-rozgromilo-desnu-ta-perervali-seriyu-nevdach

"Динамо" розгромило "Десну" та перервали серію невдач

• 10123 переглядiв

КИЇВ. 24 вересня. УНН. Київське “Динамо” у дев’ятому турі Української Прем’єр-ліги перервало безвиграшну серію поєдинком проти чернігівської “Десни”, повідомляє кореспондент УНН.

Наприкінці першої половини навіс зі штрафного у виконанні Циганкова призвів до виграної дуелі на другому поверсі Микити Бурди та голу захисника — 1:0. У дебюті наступної половини Безбородько міг вирівняти цифри на табло, але поцілив у стійку.

Натомість метушня у штрафному майданчику гостей дозволила Вербичу надіслати м’яч у порожню сітку воріт — 2:0. На 74 хвилині рахунок став розгромним. Воротаря Євгена Паста розстрілювали декілька разів, і з третьої спроби Кендзьора пробив у сітку.

В заключні п’ять хвилин “динамівці” (Вербич і Циганков) обігралися у стіночку. Автором результативного пострілу став Циганков — 4:0.

Зауважимо, що “біло-сині” перервали серію із 6-ти безвиграшних поєдинків.

Додамо, в активі киян 17 набраних пунктів, що дозволило повернути другий рядок у таблиці.