dinamo-minimalno-peremoglo-olimpik

"Динамо" мінімально перемогло "Олімпік"

• 16954 переглядiв

КИЇВ. 4 березня. УНН. Київське “Динамо” відкрило другу частину сезону Прем’єр-ліги на НСК “Олімпійський”. У рамках 20-го туру Ліги Парі-Матч суперником команди Сергія Реброва став донецький “Олімпік”. Про це інформує прес-служба “біло-синіх”, передє УНН.

Господарям вдалося вирвати перемогу тільки за рахунку фінального штурму. У компенсований час після подачі від кутової позначки Бесєдін вистрибнув вище всіх і головою переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді мінімальну перемогу 1:0, а собі — звання героя матчу.

“Перед матчем я казав, що в цьому чемпіонаті ніхто нам віддавати очки не буде. Добре, що забили на останній хвилині, не здалися після першого тайму, створили достатньо моментів. Ми розуміли, як буде грати суперник. Проводив контратаки, які ми намагалися контролювати. Заслужено перемогли, хоча дуже важко забивати на останніх хвилинах”, — наголосив наставник переможців Сергій Ребров.

Варто відзначити дебют новачка столичної команди Тамаша Кадара, який вийшов на поле в стартовому складі, а також другий матч молодого півзахисника Володимира Шепелєва.

Примітно, що до заявки на матч не потрапив футболіст збірної України та “Динамо” Євген Хачеріді.

Таким чином у турнірній таблиці “Динамо” з 43 очками зменшило відставання від “Шахтаря” до 10 пунктів. “Олімпік” п’ятий — 29 балів.

Як повідомляв УНН, у першій грі 20-го туру “Дніпро” та “Чорноморець” розійшлися мировою 1:1.