dinamo-groyu-z-31-kratnim-chempionom-bolgariyi-zavershilo-pershiy-zbir-v-ispaniyi

"Динамо" грою з 31-кратним чемпіоном Болгарії завершило перший збір в Іспанії

• 13378 переглядiв

КИЇВ. 27 січня. УНН. Останнім суперником київського "Динамо" на зборі в іспанській Марбельї став провідний клуб Болгарії софійський "ЦСКА", передає кореспондент УНН.

На 12 хвилині суперник команди Олександра Хацкевича мав нагоду відкрити рахунок, але м'яч після удару одного з футболістів пролетів у лічених сантиметрах біля штанги. Через три хвилини голом відзначився "динамівець" Дерліс Гонсалес. Арбітр відмінив взяття воріт через офсайд.

На старті другої половини кіпер "ЦСКА" відбив м'яч перед собою і нагоду при добиванні втратив Буяльський, удар якого воротар парирував. Небезпечні удари завдавали і Морозюк з Хльобасом, однак точності трохи не вистачало – 0:0.

Примітно, що за "ЦСКА" у сезоні 2011-2012 років виступав нинішній форвард "біло-синіх" Жуніор Мораес.

Додамо, що далі кияни проведуть другий підготовчий збір, а 15-го лютого на них чекає протистояння 1/16 фіналу Ліги Європи проти грецького "АЕКу".

Нагадаємо, "Динамо" здобуло  перемогу на зборах в Марбельї.