debyutniy-gol-obameyanga-dopomig-arsenalu-rozgromiti-everton

Дебютний гол Обамеянга допоміг "Арсеналу" розгромити "Евертон"

• 10106 переглядiв

КИЇВ. 4 лютого. УНН. 59 306 уболівальників стали свідками розгромного виграшу лондонського “Арсеналу” над “Евертоном” у зустрічі 26-го туру Англійської Прем’єр-ліги, передає кореспондент УНН.

Вже у дебюті “каноніри” оформили значний заділ. На 6 хвилині простріл низом в центр штрафного майданчика від Мхітаряна трансформувався в гол Аарона Ремзі. Впродовж наступних 15 хвилин ще два м’ячі побували в сітці Пікфорда. Спочатку стався розіграш кутового після якого Мустафі головою підрізав м’яч на дальню стійку, а Лоран Косельни доправив “сферу” в сітку. Третє взяття воріт сталося завдяки рикошету від дальнього удару у виконанні Ремзі.

Рахунок 4:0 зробив зірковий новачок-нападник лондонців Обамеянг, якого вивів на побачення з воротарем Мхітарян. У другій частині баталії команди обміняли по-одному голу — за “Арсенал” хет-трик оформив Ремзі, а у складі “ірисок” забив Кальверт-Льюін — 5:1.

Зауважимо, що попри звитягу “Арсенал” з 45 очками прямує на 6-му рядку чемпіонату Англії. “Евертон” з 31 пунктом йде 10-м.