datchanka-vonyatski-triumfuvala-na-vidkritomu-chempionati-avstraliyi-z-tenisu

Датчанка Возняцкі тріумфувала на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу

• 10726 переглядiв

КИЇВ. 27 січня. УНН. У Мельбурні підбіг до завершення розіграш Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу (Australian Open) в одиночному розряді серед жінок, повідомляє УНН з посиланням на сайт Australian Open.

У вирішальній баталії за трофей зійшлися перші дві ракетки світу. За 2 години та 58 хвилин лідер жіночої генерації румунка Сімона Халеп поступилася датчанці Каролін Возняцкі – 6:7 (2), 6:3, 4:6.

Таким чином, рахунок в очних протистояннях спортсменок став 5:2 на користь датчанки.

Зауважимо, що до цього моменту Возняцкі ніколи не вдавалося виграти турніру Великого шолому. Раніше кращим показником тенісистки були виходи до фіналу Відкритого чемпіонату США (2009, 2014 роки).

Примітно, що Возняцкі також стала першою представницею Данії, якій вдалося виграти турнір категорії Великого шолому.

Нагадаємо, що українка Еліна Світоліна завершила змагання на стадії 1/4 фіналу турніру в Австралії.