chye-z-futzalu-konkurent-ukrayini-po-grupi-portugaliya-peregrala-rumuniyu

ЧЄ з футзалу: конкурент України по групі, Португалія, переграла Румунію

• 10341 переглядiв

КИЇВ. 1 лютого. УНН. В другий змагальний день чемпіонату Європи з футзалу, що проходить на території Словенії, відбулися поєдинки у групах С та D, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

У групі С, в якій виступатиме Україна? зустрілися португальці з румунами. У першому таймі у португальців відзначилися: Педру Карі і Фабіу Сесіль. Після перерви Стойка скоротив різницю в рахунку, але португальці відповіли голами Рікардінью і Бруну Коелью. Перемога володаря 4-го місця чемпіонату світу-2016 - 4:1.

В іншому протистояння і групі D чинні чемпіони Європи іспанці не зуміли обіграти французів – 4:4.

Варто відзначити, що у наступному матчі групи С 2-го лютого Румунія зіграє з Україною.

Додамо також, на ЧЄ-2016 українська команда зупинилася на стадії чвертьфіналу, поступившись Сербії 1:2.

Нагадаємо, в Словенії розпочався розіграш чемпіонату Європи з футзалу.

#FutsalEURO: лучший гол дня