chotirnadtsyat-ochok-ukrayintsya-dopomogli-klubu-rozgromiti-supernika-v-chempionati-turechchini

Чотирнадцять очок українця допомогли клубу розгромити суперника в чемпіонаті Туреччини

• 12036 переглядiв

КИЇВ. 8 березня. УНН. У поєдинку другого дивізіону чемпіонату Туреччини з баскетболу команда українця Олександра Мішули здобула розгромну перемогу, повідомляє кореспондент УНН.

“Меркезефенді” захисника збірної України в гостях розгромив “Гемлік” — 116:87.

Українець вийшов у стартовому складі та відіграв 25:39 хвилини, не з’явившись на паркеті в заключній чверті, коли доля поєдинку вже була зрозуміла. В його активі 14 очок (4/7 триочкових при 1/1 двоочкових) та 5 результативних передач при перехопленні.

Додамо, що клуб Мішули має серію з 4 перемог поспіль і займає місце в чемпіонаті, ведучи боротьбу за підвищення у класі (15 виграшів при 7 поразках).