chotiri-slem-danki-i-dabl-dabl-ukrayinets-zigrav-nayrezultativnishiy-match-v-sezoni-nba

Чотири слем-данки і дабл-дабл: українець зіграв найрезультативніший матч в сезоні НБА

• 9284 переглядiв

КИЇВ. 16 листопада. УНН. Український центровий Олексій Лень провів результативну зустріч за “Атланту Хокс” проти свого колишнього клубу в НБА “Фінікс Санс”, передає кореспондент УНН.

Вийшовши з лави для запасних Лень зумів оформити два слем-данки у першій половині, один з яких вийшов напрочуд ефектним через центрового збірної Австралії Бейнса. Також українець був активним в атаці провокуючи порушення правил на собі та ставав на лінію для пробиття штрафних.

По великій перерві 5-й пік драфту 2013 року був обличчям “Хокс” в атаці, який забив ще два слем-данки та триочковий з кута майданчика.

Загалом Лень отримав 25:45 хвилин ігрового часу за які оформив дабл-дабл — 21 очок (7/11 з гри, 1/3 триочкових, 6/9 штрафні) при 10 підбираннях та 1 передачі. Проте “Хокс” зазнали сьомої поразки в сезоні — 112:128.

Примітно, що Лень став другим за результативністю у складі “Атланти” після Джабарі Паркера (24).

Крім того додамо, українець встановив кращий власний показник сезону по набраним очкам та підбиранням.

Нещодавно Лень провів результативний виступ в матчі між “Атланті Хокс” та “Денвер Наггетс”.