chinniy-peremozhets-ligi-chempioniv-zavdav-porazki-kolishniy-komandi-malinovskogo

Чинний переможець Ліги чемпіонів завдав поразки колишній команді Маліновського

• 9281 переглядiв

КИЇВ. 7 листопада. УНН. В одному з поєдинків четвертого туру групової стадії Ліги чемпіонів англійський "Ліверпуль" на "Енфілді" змагався із бельгійським "Генком", передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

На 14-й хвилині Вейналдум вивів мерсисайдців вперед. Саматта перед самою перервою зрівняв рахунок. На початку другого тайму переможний м’яч за чинних володарів трофею забиває Окслейд-Чемберлен — 2:1.

“Вважаю, часом ми грали непогано. Хлопці старалися щосили, тримали високий темп. Ми могли виграти більше, але треба віддати належне супернику. Вони діяли здорово, так що результатом я задоволений”, — зізнався півзахисник “Ліверпуля” Джеймс Мілнер.

Зазначимо, що “Генк” втратив шанси на вихід з групи — 1 очко. “Ліверпуль” набрав 9 балів і очолив квартет Е.

Нагадаємо, що минулого сезону Руслан Маліновський у складі “Генка” став чемпіоном Бельгії.