chinni-chempioni-yevropi-z-peremogi-startuvali-na-yevro-2020

Чинні чемпіони Європи з перемоги стартували на Євро-2020

• 16045 переглядiв

КИЇВ. 16 червня. УНН. Голи наприкінці поєдинку принесли збірній Португалії перемогу над Угорщиною у першій зустрічі команд на Євро-2020, передає кореспондент УНН.

Угорщина оборонялася і сподівалася на гострі контратаки, але такий план угорців провалився в заключній десятихвилинці.

Удар зі штрафного від Геррейро з рикошетом від захисника допоміг португальцям відкрити рахунок на 84 хвилині – у воротаря не було ніяких шансів його відбити.

Капітан португальців Кріштіану Роналду холоднокровно реалізував одинадцятиметровий, розводячи воротаря і м'яч по різних кутах, через три хвилини. В компенсований час Роналду оформив дубуль з передачі Раффаеля Сілви – 3:0.

Зазначимо, що Роналду забив свої десятий та одинадцятий голи на чемпіонатах Європи.

Португалія у другому турі квартету F зіграє із Німеччиною, а угорці спробують відібрати очки у Франції.

Нагадаємо

Португалія є чинними чемпіонами Європи. У 2016 році у фіналі вони завдали поразки Франції (1:0).