chelsi-z-rezultatom-3-1-obigrav-manchester-siti-v-matchi-lideriv-apl

"Челсі" з результатом 3:1 обіграв "Манчестер Сіті" в матчі лідерів АПЛ

• 7988 переглядiв

КИЇВ. 3 грудня. УНН. У зустрічі 14 туру англійської Прем’єр-ліги лондонський “Челсі” в гостях на стадіоні “Етіхад” переміг “Манчестер Сіті”, повідомляє УНН з посиланням на прес-служби команд.

Гол “в роздягальню” у власні ворота оформив гравець “синіх” Гарі Кейхілл, проте гості зусиллями Дієго Кости (60 хвилина), Вілліана (70) та Едена Азара перевісили шальки терезів на свій бік — 3:1.

“Це дуже серйозний результат проти дійсно сильного суперника. Я вважаю їх склад найбільш збалансованим і укомплектованим в АПЛ. Саме тому я подвійно гордий за свою команду і своїх гравців. Сьогодні вони продемонстрували фантастичний характер”, — підбив підсумок матчі наставник “аристократів” Антоні Конте.

Примітно, що “міщани” завершували баталію в меншості — на останніх хвилинах червоні картки отримали Серхіо Агуеро та Фернандіньйо.

Варто відзначити, що протистояння почалося з хвилини мовчання в пам’ять про жертви авіакатастрофи в Колумбії, яка забрала життя, в тому числі, і футболістів клубу бразильського “Шапекоенсе”.

Нагадаємо, що “Челсі” продовжили переможну серію в чемпіонаті АПЛ — 8 підряд перемог.

Додамо також, лондонці з 34 пунктами на першій позиції турнірної таблиці. “Манчестер Сіті” має 30 очок і знаходиться на 4 щаблі.